מי אנחנו

chili


חברת "פלפל הדרכות" נוסדה בשנת 2017  ע"י אהודי ארץ הצבי ואיציק כהן מתוך מטרה לקדם תהליכים חינוכיים באמצעות למידה משולבת חוויה ומתוך אמונה שניתן לחזק את הכוחות הנפלאים הפועלים כיום במרחב החינוכי.  פלפל הדרכות מאגדת מנחים רבים העוסקים בתחום החינוך והטיפול בקרב ילדים ובני נוער. ואשר מכירים לעומק את עולם התוכן הרגשי והחברתי של הילדים והנוער. 

אוכלוסיית היעד של פלפל היא בני הנוער, אנשי קהילת החינוך והצוותים המקצועיים שפועלים בשטח.

עבור ילדים ונוער פיתחנו שלל סדנאות ותהליכים מותאמים שעוסקים בערכים ופיתוח מיומנויות חברתיות ואישיות. באמצעות משחקים אתגריים והפעלות מגוונות.

עבור צוותי החינוך, פיתחנו סדנאות והשתלמויות תוכן של תחומים מליבת העשייה של איש החינוך, הנוגעים בעולם הרגש והנפש של הילדים והנוער. אנו רואים באנשי החינוך מנהיגים ומחוללי שינוי ומבקשים להעניק להם פרקטיקה יישומית ופשוטה שתסייע להם להטמיע עולם של ערכים ואמונות בקרב חניכיהם. 

שיטת הפעולה של פלפל מבוססת על שלושה עקרונות יסוד: מעשיות, גמישות ויצירתיות. 

  1. המעשיות מתבטאת בהיכרות של המנחים בפלפל את המרחב החינוכי וצורכי הנוער. התכנים תמיד יהיו מעשיים ופשוטים ליישום. 
  2. הגמישות באה לידי ביטוי בהתאמת תוכן ותהליך באופן אישי לכל קבוצה, קהילה או מוסד. תוך שימת דגש על אפיון צרכים ייחודי וליווי התהליך לכל אורכו.
  3. תפיסת היצירתיות מביאה אותנו להגיש תוכן חווייתי ובעל סגנון ייחודי רק לנו. ההנאה וההומור הם חלק בלתי נפרד מהמפגשים של פלפל, והמקוריות מעוררת את הסקרנות ללמידה.

מפגשי פלפל משלבים עולמות תוכן שונים ומפתיעים בעשייה החינוכית. למשל: אילוף כלבים, מוזיקה, מחול, אומנות, סטיילינג, קרבות פיינטבול, אומנויות לחימה, ליצנות ועוד. כל התחומים מהווים מתודות להגשה של תוכן חינוכי המקדם העצמה אישית ומקצועית בקרב המשתתפים.

הצטרפו גם אתם לחוויה וללמידה ובואו לטעום את סדנאות הפלפל שאנו מציעים.

אנחנו הכי מחוברים!

המנחים שלנו עוסקים בתפקידי שטח בתחום החינוך והטיפול. חיים את עולם הילדים והנוער ומכירים מקרוב את ההתמודדויות .

אנחנו מאמינים שתוכן חינוכי צריך להיות מוגש באמצעות חוויה, התנסות, הומור והנאה. כך כל מפגש של פלפל מותיר חותם ומשאיר טעם של עוד

התוכן ואופי המפגשים מותאמים באופן אישי ללקוח. אין אצלנו מוצר מדף קבוע. תמיד נבצע אפיון צרכים ותכנון מקדים בכדי להביא תוכן רלוונטי ותואם. 

אנו מחדשים את חומרי הלמידה, המתודות וההתנסויות מתחדשים כל העת. תמיד נעסוק במה שקורה עכשיו, בתקופה הנוכחית ובמה שבאמת מעסיק את החניכים שלנו. 

פלפל יודעים לקחת כל תוכן ונושא ולהכניס בו עניין ויצירתיות. המפגשים מסקרנים והמתודות מפתיעות גם עבור נושאים שנחשבים "כבדים".

כגוף ששואף להצמיח את השטח, אנו מלווים את הלקוחות בתהליך הלמידה וההכשרה בכל שלב. הקשר של המנחים שלנו עם אנשי החינוך הוא בלתי אמצעי. ויש אוזן קשבת להתייעצויות. 

דילוג לתוכן