שירותי תוכן

chili

באמצעות בחירת נושא ממוקד שברצונכם לעסוק בו, אנו בונים יום עיון עשיר ומרתק. מבנה יום העיון מביא לידי ביטוי סגנונות חשיפה והפעלה שונים ומשתף את הקהל באופן פעיל בלמידה. ימי העיון וההשתלמויות מתוכננים בקפידה ובסטנדרט גבוה וניתן לתאם דרך פלפל את כלל צורכי ההפקה לאירוע כזה.

שירות ליווי תקופתי של הצוות החינוכי במקום ומטרתו לייצר תוכנית עבודה שנתית/רב שנתית המתכללת את התחומים החברתיים היחודיים של בית החינוך. הליווי כולל מפגשים פרטניים עם בעלי התפקידים הרלוונטיים ומפגשי יישום של תוכנית ההדרכה, מתן כלים שימושיים ואמצעי הדרכה מעשיים. הליווי ניתן ע"י מנחה המתמחה בתחומי ההדרכה. 

מגוון נושאים חינוכיים ורגשיים המועברים ע"י מומחי תוכן מוסמכים העוסקים בנושא הנבחר. כל ההרצאות מועברות באופן חווייתי ובשיתוף הקהל. ניתן להתאים את ההרצאות לחניכים, לצוות ולהורים.

תהליך הכתיבה מתחיל באיפיון מדויק של צורכי המוסד ומאפייני החניכים. ממשיך בהגדרת מטרות שנתיות וחודשיות בהתאם לערכים החינוכיים הנגזרים מהאפיון שנעשה. מתוך כך, נבנים מערכי הדרכה מותאמים למגזרים הרלוונטיים באמצעות מתודות רבות ועזרי הדרכה מגוונים. המערכים נכתבים בפורמט אחיד ומוכן ליישום על ידי הצוות החינוכי.  

סוגיות הליבה של החינוך וההדרכה צצות ועולות מתוך הרפתקה סוחפת של אתגר וחושים. תוך 60 דקות המדריכים הצעירים צריכים לסיים את מסעם ברחבי הארץ ולגלות את פשר הדברים שנמצאו בספר הגנוז של החכם באדם.  במהלך המשחק, המשתתפים מתנסים במשימות מפתיעות ואינטראקטיביות שמפגישות אותם עם המיומנויות הנדרשות לאנשי חינוך ולכל מי שמתמסר לעולם הנוער.

התאמת מטרות וערכים חינוכיים לכדי תוכן כתוב ויישומי. עבור פרוייקטים ואירועים שונים. התהליך המתבצע בשלושה שלבים: 1. אפיון צרכים. 2. סקיצת תוכן ראשונית. 3. כתיבת התוכן ועיצובו. כל אלו יביאו תוצר תמציתי ומנוסח ומוכן לעבודה. מיועד למנהלים ורכזי הדרכה במקומות שונים ששואפים להביא לידי ביטוי מעשי את תפיסת עולמם החינוכית.

מפגשים תהליכיים או חד פעמיים המשלבים תוכן וחוויה ועוסקים בתחומים חינוכיים רבים ומגוונים. כל הסדנאות יחודיות ומגישות את התוכן המקצועי בגישה אחרת ומפתיעה, תוך מפגש עם עולמות תוכן מתחומי האומנות, המוזיקה, המשחק, הספורט ועוד.  סדנאות פלפל מאושרות גם להזמנה דרך מערכת גפ"ן של משרד החינוך.

פגישות אישיות תהליכיות/חד פעמיות הנגזרות מצורך רחב או נקודתי של בעל התפקיד. הפגישות כוללות ניתוח מצב קיים, הגדרת יעדים ומטרות ומתן כלים מעשיים ומדידים להצלחה. השירות ניתן למנהלים חינוכיים, רכזי הדרכה, אחראי תוכן, עובדי נוער ועוד המקבלים ליווי ע"י מנחה מוסמך בעל ניסיון עשיר בתחום הרלוונטי.

הפקה והפעלה של ימי שיא המשלבים חוויה ותוכן, כדוגמת: ימי גיבוש, ימי פתיחת שנה, אירועי פרידה והוקרה ועוד. ימים אלו כוללים אטרקציות והתנסויות שונות, כיבוד ואוכל, אירוח וכו'. מיועד לצוותי עובדים, חניכים, הורים וילדים.

"מישחוק" הוא ערך מרכזי בהטמעת תוכן חינוכי באמצעות חוויה. מתוך כך, מוצעים משחקים קבוצתיים והפעלות מגוונות ואטרקטיביות המעניקים חוויית למידה של ערכים ותחומי למידה רבים. בפלפל קיימים משחקים מובנים המוצעים להזמנה. כמו כן, ניתן להזמין משחק ייחודי מותאם על פי בקשה.

דילוג לתוכן